Avaleht/E-pood/Merit Kaabel
Merit Kaabel

Merit Kaabel

Olen käsitööga tegelenud lapsest peale. Viimase kaheksa aasta peamiseks lemmikuks on jäänud keraamika. Kuigi vahel ikka koon ja õmblen ja teen ka muud näputööd.
Juba kuus-seitse aastat tagasi tekkis mõte hakata käsitöö kraanikausse tegema. Ja terve hulk saigi juba ka siis valmis tehtud, kuid siis tulid kaks last meie perre ja elu läks nii kiireks, et korraliku turustamiseni olen alles nüüd jõudmas.
Keraamikat olen ma õppinud väga erinevate meistrite käe all nii Eestis, Lõuna-Aafrikas kui Hispaanias. Lisaks keraamikale armastan ma väga merd ja ookeani. Rannas ma naljalt pikali päikest ei võta, ikka käin aga mööda veepiiri ja otsin „varandust“. Nii ongi aegade jooksul tekkinud suured kivi ja merekarpide varud, mis nüüd vaikselt eheteks on saamas.
Olen läbi aegade ka oma keraamika-alaseid teadmisi teistega jaganud, viimasel ajal peamiselt Vormsi Lasteaed-Põhikoolis lapsi juhendades. Kuid vahel teen ka täiskasvanutele saviõhtuid.
Kui mõni minu tegemine sind kõnetas ja sul tekkis mingi idee või soov, mida siit e-poest ei leia, siis mind leiab Vormsi Savitoast: https://www.facebook.com/savituba

Title

Go to Top